Makserteam

Наша компанія розпочала свою роботу в 2003 році в Адані (Туреччина), з виробництва вакуумно-мембранних і деревообробних верстатів ЧПУ. День за днем ​​ми розробляємо наше бачення і технології, щоб і йти в ногу з трендами та інноваціями в виробничому секторі.

Наше фірма займає площу 7000 м² і координує відділи виробництва, продажу та технічних послуг.

60% нашої продукції ми продаємо покупцям за кордоном, інші 40% – на батьківщині. На сьогоднішній день у нас є 3000 заявок на вакуумно-мембранний прес і 400 – на деревообробні верстати ЧПУ.

Через великий попит на продукцію ми збільшили виробничу потужність і плануємо випускати 240 одиниць вакуумно-мембранного преса і 96 деревообробних верстатів. Наша продукція і фірма мають сертифікати CE, ISO, TSE-HYB, а також сертифікацію післяпродажного обслуговування і реєстрації бренду. Наша якісна продукція, післяпродажний сервіс і підтримка не залишає жодного клієнта розчарованим.

Крім 10-річної історії виробництва, Makser також надає послуги з проектування, консультацій і обслуговування. Ми вміємо правильно визначати потреби клієнтів, а також швидко і якісно забезпечуємо сервіс до і після продажу. Ми постійно оновлюємо технологію виробництва, щоб забезпечувати кращими товарами на ринку. Філософія і мета компанії Makser полягає в тому, щоб сприяти успіху фірм, які ми обслуговуємо, і допомагати їм досягати висот швидше разом з нами. Цим ми заслужили до себе довіру і повагу.