Доставка і оплата

Наша компанія не тільки створює якісну продукцію, такі як: вакуумні преси, фрезерні верстати з ЧПУ, холодні преси , а й піклується про те, щоб ваше замовлення прибуло до вас в хорошому стані. Наша доставка працює по всій Україні, крім того, якщо вам необхідно відправити верстати за кордон, то ми можемо забезпечити доставку за межі України.

Для того, щоб  отримати доставку, вам потрібно оплатити товар і вирішити яка саме доставка буде вам зручна.

Способи оплати

У нас існують такі способи оплати:

  • Післяплата. Переконавшись, що товар в повному порядку, Ви платите при отриманні товару через кур’єрську службу;
  • Безготівковій розрахунок. В такому випадку, ми висилаємо чек на оплату, і Ви зможете оплатити замовлення в відділенні будь-якого банку (врахуйте вартість комісії), Ви можете відправляти з розрахункового рахунку Вашої фірми;
  • Готівковий розрахунок. Ви можете приїхати до нас за адресою м.Київ, вул. Академіка Туполєва, 68 і оплатити замовлення на місці;
  • Онлайн оплата LiqPay або Приват24. Для зручності сплати, ви можете розрахуватися онлайн банківською карткою Visa і / або MasterCard. Після вибору цього способу оплати, Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Якщо в даному списку ви не побачили зручного вам способу оплати, напишіть нам, і ми вирішимо цю проблему.

Способи доставки

Щоб наші верстати прибутку до вас в первісному вигляді, необхідна якісна доставка. Ви можете забрати товар такими способами:

  • Кур’єрська доставка. За короткий проміжок часу, необхідний інвентар буде доставлений. Для цього способу оплати, необхідно заплатити додаткову вартість;
  • Самовивіз. У будь-який зручний для вас час нашого робочого графіка, Ви можете забрати товар самостійно;
  • Пересилка поштою. Ви можете вибрати зручну для вас пошту в
  • Україна «Нова пошта» або ж «Укрпошта» врахуйте, що за доставку вам теж потрібно буде заплатити додаткову вартість;
  • Укладення договору з компанією логістики. Якщо ви вирішили замовити у нас цілий комплекс верстатів, ви хочете доставку за кордон, то в цьому випадку компанії логістики довезуть ваш вантаж в обумовлені терміни.

Ми хочемо, щоб наші послуги були корисними і зручними для вас. Якщо в даній інформації ви не побачили зручного для вас способу оплати і доставки, зв’яжіться з нами, щоб ми змогли знайти вигідне рішення.